www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (5900)

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

Elvárások:
•    Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
•    Könyvelésben szerzett min. 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
•    Személyiségét illetően:
o    önálló
o    gyors
o    megbízható
o    lelkiismeretes

Előny:
•    Könyvelőirodai vagy kereskedelemi tevékenységgel foglalkozó vállalatnál szerzett tapasztalat
•    Felsőfokú pénzügyi, számvételi végzettség
•    Abas vállalatirányítási program ismerete
•    B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•    Adóbevallások, éves illetve évközi beszámolók készítése
•    Jelentések kimutatások készítése
•    Tárgyi eszközök nyilvántartása
•    Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel
•    Cafetéria kezelése
•    Könyvvizsgálat előkészítése, együttműködés a könyvvizsgálóval
•    Adózási kérdések megválaszolása

Juttatások:
•    Versenyképes jövedelem

Munkaidő:
•    Napi 8 óra

Munkavégzés helye:
•    Győr

Jelentkezési határidő:
•    A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•    Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 70 946-4444 Molnárné Erneszt Ildikónál.
•    Link megjelenítése

Ügyfélszolgálati idő:
•    hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig