www.cvonline.hu

Méréstechnológiai mérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1021339

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Jellemzően fém és műanyag alapanyagú mechanikai és finommechanikai műszaki alkatrészek dimenzionális mérése CAD modell, vagy 2D rajz alapján
  • Dimenzionális mérések speciális optikai 3D szkenneléssel történő elvégzése
  • Diagnosztizált alkatrész CAD rendszerben történő mérése
  • Mérési eredmények kiértékelése
  • Összehasonlító mérések elvégzése, prezentálása
  • Mérési koncepciók készítése, mérőpontok definiálása
  • Re-engineering, termékből 2D CAD modell készítése

Elvárások:

  • műszaki, mérnöki területen szerzett főiskolai, vagy egyetemi diploma, méréstechnikai végzettség elég
  •  Hasonló munkakörben eltöltött legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, a munkakörre jellemző az angol nyelvű kommunikáció
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitott, proaktív, kezdeményező
  • Jó priorizálási képesség
  • Képesség nyomás alatt történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése