www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Nemzetközi, autóipar területén működő Partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Mérőrendszerek kalibrálása és regisztrálása belső informatikai rendszerben;
  • Termékauditok végzése belső szabályozásnak megfelelően;
  • Jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Rajzolvasási ismeretek;
  • Jártasság idomszerek, mérőműszerek használatában;
  • Informatikai programok, szoftverek alkalmazásában tapasztalat.

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete;
  • Műanyagipari tapasztalat;
  • Autóipari ismeretek (APQP, PPAP, stb.);
  • Tapasztalat 3D mérőgéppel .

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Multinacionális vállalati környezet;
  • Dinamikus, fiatalos csapat;
  • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség.

Munkavégzés helye: Jász- Nagykun Szolnok megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012