www.cvonline.hu

Méréstechnikus

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 990493
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kisbéri partnercégünk fejlődő üzletágába keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • 3D- mérőgép kezelése, programozása, programírás
  • Mérési leírások készítése
  • Hibák kiszűrése, vevői reklamációk megelőzése
  • Mérőeszköz nyilvántartás kezelése, alkalmasság fenntartása, kalibrációk hitelesítések kezelése
  • Mérési rendszerek, metódusok fejlesztése, javaslattétel a folyamat és mérési rendszerek fejlesztésére

Elvárások:

  • Középfokú műszaki,- technikusi végzettség
  • 3D –mérőgép kezelésében, programozásában szerzett munkatapasztalat
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Kézi mérőeszközök használatában való jártasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatasok
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítése követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.