www.cvonline.hu

MÉRÉSTECHNIKUS

  • A hirdetés 813 napja lejárt

HVCClogo

hvcc_logonev

A Halla Visteon Climate Control (HVCC) a világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 35 gyártó üzemmel és 5 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Halla Visteon Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, üzemanyag-továbbító rendszereket, valamint hűtőközegtovábbító rendszereket tervez és gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 23 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő Klíma Kompresszor területünkre keresünk egy szakmailag tapasztalt kollégát:

(Székesfehérvár)

Feladatok:

  • Beszállított- és saját gyártású alkatrészek minőség ellenőrzése
  • Általános és speciális mérőeszközök használatával, alkatrészek mérése

Követelmények:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Mérőeszköz használatában szerzett gyakorlat. (koordináta mérőgépen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat
  • Személyi számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Mérőgép programozásban való jártasság
  • Úgy önálló, mint csapat munkában történő munkavégzésre alkalmasság, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát (eddigi szakmai tapasztalatait pontosan feltüntetve), valamint legmagasabb iskolai végzettségét igazoló dokumentumot az alábbi e-mail címre.

Halla Visteon Hungary Kft.

Személyzeti Osztály

Fiedermann Gergely

8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő