www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az gyújtógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül 2012-ben a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már háromszor is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012-2013-2014-ben a BorgWarner Munkabiztonsági Díjjal ismerte el példaértékű eredményünket. Cégünknél bevezettük az Autonóm Munkacsapatok szervezetfejlesztési- és kultúraváltási programot, melyet az anyavállalat 2013-ban Innovációs Díjjal jutalmazott.

Folyamatosan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • első darab átvétel, termelés támogatás
  • a bejövő áru ellenőrzés végrehajtása
  • a beszállítói és belső vevőink első mintáinak mérése
  • mérőeszköz felügyeleti tevékenység támogatása

Elvárások:

  • min. 2 éves gyártási ( megmunkálási) tapasztalat
  • legalább szakmunkás végzettség
  • koordináta mérőgép ismerete (Zeiss)
  • konturográf felhasználói szintű ismerete
  • MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • pontosság, megbízható és türelmes hozzáállás
  • eredményorientált szemlélet, nyitottság a változásokra
  • képesség a szoros határidőn belüli munkavégzésre
  • 6+2 műszak vállalása
Előny:
  • érettségi vagy technikusi végzettség

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Lengyel Orsolya,
HR generalista
BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő