www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. azonnali belépéssel az alábbi pozícióba keres kollegát:

MÉRÉSTECHNIKUS

A jövendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és késztermékek mérése, kiértékelése
  • Mérési eredmények dokumentálása, programba való rögzítése
  • Méretegyeztetés a vevőkkel

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Műszaki vagy szakirányú végzettség
  • Jó műszaki rajz olvasási képesség
  • Jó német vagy angol nyelvismeret
  • Nagyfokú precizitás

Előnyként értékeljük az alábbiakat:

  • 3D koordinátamérő berendezés használatában való jártasság
  • Bemintázási tapasztalat
  • Autóipari beszállítói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, karrier lehetőség
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű fényképes önéletrajzát – a pozíció megjelölésével - az alábbi címre.

Eckerle Automotive Bóly Kft.

Bank János

7754, Bóly Dobó u.32.

Tel.: 06/69-569-907

E-Mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Bóly
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő