www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • A hirdetés 1226 napja lejárt

Amennyiben szeretne multinacionális partnercégünk új munkatársa lenni, úgy várjuk jelentkezését a következő pozícióba:

A cég fejlett technológiát, fejlődési lehetőséget, és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új munkavállaló számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Első minták, sorozatminták ellenőrzése
  • Mérések előkészítése és kiértékelése
  • 3D-s mérési feladatok végrehajtása komponensekre és késztermékekre
  • Új projektekhez tartozó mérések leegyeztetése a kollégákkal

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • 3D mérőgépeken szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • 2-3 hónap külföldi betanulás vállalása

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Fejlett géppark
  • Nemzetközi háttér
  • Szakirányú képzések
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol