www.cvonline.hu

Méréstechnikus

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.09.
Hirdetés azonosító: 1181011
lejárt

Orvosi segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat méréstechnikusi munkakörbe.

Szeretne egy olyan munkahelyet, ahol lehetőséget adnak Önnek a tanulásra és a fejlődésre? Ahol változatos feladatok várják és hosszútávon számítanak a munkájára? Legyen a munkatársunk! Itt folyamatos betanulás és oktatások mellett érheti el a munkájához szükséges stabil  és naprakész tudást, legyen akár pályakezdő, akár állást váltó.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe, majd igyon egy kávét, melyet a cég áll. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente több alkalommal fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni.

Ismerje meg cégünket egy rövid kisfilm segítségével: Link megjelenítése" style="text-align: justify;">Kattintson IDE!

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások (pl. Erzsébet utalvány)
  • Kiszámítható munkarend (nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!)
  • Ingyenes céges buszjáratok (településlista lent)
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Továbbképzések, tréningek, szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:

  • A gyártó egységek (insert-ek) vizsgálata, mérések elvégzése
  • A termeléshez szükséges egység kiválasztása
  • Az insert-ek cseréje
  • Szakmai döntések meghozatala
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és / vagy műszaki végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Kiváló látás
  • Döntésképesség
  • Felelősségtudat
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő

Megszakítás nélküli munkarend (3+3 beosztás, 12 órában); 3 nap 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap 18-6 óra között, 3 nap pihenő

Előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság / végzettség
  • Angol nyelvtudás

Ha szeretne többet megtudni a munkalehetőségről, hívja a következő telefonszámot: 06-70/452-0804 vagy küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Egyszerűsített Link megjelenítése útján is várjuk jelentkezését!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

  • Kiskunlacháza, Délegyháza, Dunavarsány, Taksony
  • Ráckeve, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Szigethalom, Szigetszentmiklós
  • Bag, Aszód, Gödöllő, Isaszeg, Pécel
  • Budapest
  • Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Dunaharaszti
  • Vecsés, Gyál
  • Pilis, Monor, Üllő
  • Gyömrő, Maglód
  • Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa
  • Abony, Törtel
  • Tápiószentmárton, Tápióbicske, Pánd, Káva, Bénye, Gomba
  • Nagykáta, Szentmártonkáta, Tóalmás, Tápiószecső, Sülysáp, Mende
  • Kecskemét, Nagykőrös, Lajosmizse
  • Tápiószele, Tápiószőlős
  • Táborfalva, Örkény, Hernád, Újhartyán, Inárcs, Kakucs

Ha úgy gondolja, a pozíció érdekelheti ismerőseit, ossza meg velük a Facebookon is.