www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • Frissítve 14 napja

Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cégcsoport magyarországi leányvállalata
Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • 3D-s mérés:
    • új termékek mérőprogramjainak elkészítése
    • mérések előkészítése, mérési feladatok, alkatrészek és késztermékek 3D mérésének elvégzése
    • mérési eredmények kiértékelése
    • EMPB mérési jegyzőkönyvek elkészítése
  • Mérőeszköz felügyelet:
    • mérőeszköz felügyelet vezetése
    • házi kalibrálások elvégzése
    • külső kalibrálások szervezése
    • mérőeszközök teljes körű felügyelete
    • képességvizsgálatok, és azok kiértékelése
  • Termék auditok elvégzése
  • Mérőszoba vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • 3 év releváns mérés technikusi tapasztalat, Zeiss Calypso ismeret előny
  • Alapos, önálló 3D-s mérési ismeretek
  • Pontos, precíz, tempós munkavégzés
  • Alapvető számítógépes programok ismerete, alapszintű használata
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Motivált, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Jelentkezni a bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet!

Munkavégzés helye Budapest, X. kerület
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest