www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • Frissítve 18 napja

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk keres külföldi betanulási lehetőséggel, kiemelkedő bérezéssel és előre lepési lehetőséggel

Méréstechnikus munkatársat.

Feladatok:

  • Ellenőrzési és mérési terv alapján szerszámcsere vagy hosszabb gyártásleállást követően az első gyártott termék vizsgálata
  • Mérőeszköz programozása
  • Gyártási minta mérése
  • Vevői reklamációk hibaok-elemzésében való részvétel
  • Teljes minőségügyi dokumentáció készítése vonatkozó előírások alapján
  • Beszámolás a mért értékekről
  • Szériahibák felmerülése esetén, a minél gyorsabb hibamegszüntetés érdekében a felelősök azonnali értesítése
  • Folyamatoptimalizálás megvalósítása érdekében analízisek végzése és dokumentálása
  • A mintaelemek, beépítő sablonok, széria elemek, beszállított alkatrészek dimenzionális mérése CAD rajzoló program adatai alapján
  • Sorozatmérések végzése pld. a gépképesség-vizsgálat keretein belül
  • Adatok értékelése Q-DAS program segítségével, statisztikai értékelés
  • Részvétel a belső/külső kalibrálásban, MSA készítésekben

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Több éves minőségbiztosításban szerzett tapasztalattal
  • Legalább alapszintű német nyelvismeret
  • Minőségbiztosítási, statisztikai, valamint szúrópróba vételi ismeretek
  • Mérőeszközök kezelésének ismerete
  • Számítógépes ismeretek és CAQ/számítógépes minőségbiztosítási ismeretek
  • Méréstechnikai szoftver kezelési és programozási ismeretek

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.