www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Nemzetközi, autóipar területén működő, fém alkatrészek megmunkálásával és előállításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Mérés és programozás 3D mérőgépen;

  • Mérések elvégzése körkörösségmérőn és optikai mérőgépen;

  • Kalibrálási feladatokban történő közreműködés;

  • Mérési eredmények értelmezése, kiértékelése;

  • Jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;

  • Rajzolvasási ismeretek;

  • 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben;

  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

  • Multinacionális vállalati környezet;

  • Dinamikus, fiatalos csapat;

  • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés