www.cvonline.hu

Méréstechnikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 1031108

Német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:

  • CNC megmunkálással kapcsolatos mérések koordinálása
  • 3D koordináta és optikai mérőgép (CMM) használata
  • Alkatrészek, késztermékek, első minták (PPAP) vizsgálata
  • Roncsolásos vizsgálatok elvégzése
  • Mérési jegyzőkönyvek elkészítése, eredmények kiértékelése

Elvárások:
  • CNC vagy méréstechnikai végzettség (technikus)
  • Gyakorlat tapasztalat mérőeszközök használatában
  • CNC megmunkálásban és összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás, mely interjú alkalmával tesztelésre kerül (B1)

Juttatások:
  • Nettó 2000-2300 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás biztosítása
  • Első kiutazás megtérítése
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány+Saját autó

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Krizics Mónikát a következő telefonszámon: +36 70 440 35 98 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:

Kategória
Külföldi munka
Régió