www.cvonline.hu

Méréstechnikus

  • A hirdetés 574 napja lejárt

EMT Hungária Kft.

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres munkatársat

 munkakörbe

Fő feladatok:

  • Mérések elvégzése 3D koordináta mérőgépen (Werth és DEA)
  • Mérési jegyzőkönyvek, dokumentációk elkészítése
  • Mérőeszközök kezelése, felügyelete, kalibrálása
  • Tisztaságvizsgálatok kivitelezése és dokumentálása
  • Keresztmetszeti csiszolatkészítés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy pályakezdő mérnök
  • 3D mérőgép használatának ismerete
  • Műszaki rajzok alapos ismerete
  • Kézi mérőeszközök magabiztos használata
  • Önálló, precíz, munkájára igényes személyiség
  • Igény szakmai ismeretek folyamatos fejlesztésére

Előnyök:

  • Méréstechnikai vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • 3D koordináta mérőgépek ismerete (PC-DMIS vagy WinWerth szoftver)
  • Kalibrálási módszerek ismerete
  • Tisztaságvizsgálati ismeretek
  • CAD szoftverek ismerete
  • CNC esztergálási és sajtolási ismeretek

A megadott e-mail címre várjuk az önéletrajzokat bérigény megjelöléséve.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő