www.cvonline.hu

Méréstechnikus - Veszprém (Ref.szám: KJ-1300)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.12.
Hirdetés azonosító: 966986

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Néhány éves mérőszobai gyakorlat
  • Méréstechnikai ismeretek (elvi és gyakorlati)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • CAD rendszerek alapvető ismerete
  • MS Office használat

Előny:

  • Gépésztechnikus végzettség
  • Minőségellenőri vagy műszaki rajzolói tapasztalat
  • Műszaki termékminősítői tapasztalat
  • Alapfokú német vagy angol nyelvtudás

Főbb feladatok:

  • Mérőrendszer működtetése
  • Részvétel a mérési eljárások kidolgozásában
  • Főként autóipari alkatrészek mérése (dokumentálása, archiválása)
  • Mérések kiértékelése, jelentések készítése
  • Minőségi problémák megoldásában közreműködés
  • Vevői egyeztetések

A munkáltató ajánlata:

  • Utazási költségtérítés, étkezési hozzájárulás
  • Stabil munkahely egy folyton fejlődő cégnél
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1300-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő