www.cvonline.hu

Méréstechnikus (SQA)

  • A hirdetés 611 napja lejárt

Feladatok:

  • Beérkező áru ellenőrzése
  • Mérések elvégzése, mérési eredmények rögzítése, jelentési kötelezettség
  • Első- és utolsó darabok ellenőrzése, dokumentáció elkészítése
  • Hiba- és hiányossági jelentések elkészítése
  • Labor mérőeszközök és mérőgépek használata, állapotuk felügyelete
  • A termékeket kísérő ellenőrzések támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Műszaki rajz elemzési képesség
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság a munkaidő és a munkavégzés tekintetében

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • CNC programok ismerete
  • CAD program ismerete
  • Optikai mérőeszközök, CMM ismeret

Amit kínálunk:

  • Családias munkahelyi légkör egy nemzetközi multinacionális
  • vállalkozásnál, professzionális és inspiráló munkatársi csapat, izgalmas
  • és kihívást jelentő feladatok, önmegvalósítási lehetőség, nagyfokú
  • mozgástér és önálló felelősség, versenyképes juttatási csomag,
  • oktatások-képzések, sportprogramok, vállalati rendezvények.

Ha a pályázat felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez regisztrálnia kell online pályázati portálunkon: (a Jelentkezés gombra kattintva.)
Kérjük, töltse fel önéletrajzát, valamint motivációs levelét bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkarend: Kétműszakos munkarend

JOST - Hungária Bt.
Henger u. 1
H-820 Veszprém
Link megjelenítése
" target="_blank">Link megjelenítése

Kapcsolattartó: Fejérdi Ildikó HR Manager

Helyek Zala
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest