www.cvonline.hu
Méréstechnikus (Referenciaszám: PJ4480)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.16.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1040441
lejárt

Siófoki műanyagipari termékek gyártásával és szerelésével foglalkozó partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

MÉRÉSTECHNIKUS

Feladatok:

- Mérési feladatok egyeztetése, ütemezése, elvégzése;
- Mérési módszerek kidolgozása, rögzítése;
- Termék minősítése a mérési eredmények alapján;
- Kézi mérőeszközök kalibrálása, kalibrálási utasítás fejlesztése;
- Dimenzionális bemérések egyedi, PPAP és auditok alkalmával;
- Jegyzőkönyvek, kimutatások készítése.

Elvárások:

- Gépésztechnikusi vagy gépészmérnöki végzettség
- Gyakorlati tapasztalat dimenzionális mérési területen
- Kézi mérőeszközök használatának gyakorlata
- 3D koordináta mérőgép ismerete
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Rajzolvasási ismeret
- Angol nyelvtudás (előny)
- Kreativitás, jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Stabil, nemzetközi középvállalat
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Hosszú távú karrier

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.