www.cvonline.hu

Méréstechnikus M02mt

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Méréstechnikus

M02mt

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Méréstechnikus munkatársat.

Feladatok:

  • Idegenáru ellenőrzési feladatok elvégzése, az ehhez kapcsolódó bizonylatok kitöltése, adatszolgáltatás;
  • Mérőberendezések kezelése, rendeltetésszerű használata, karbantartása;
  • Napi mérések elvégzése;
  • Ellenőrzési specifikációk, ellenőrzési munkautasítások, mérési utasítások alkalmazása, betartása.

Tapasztalat:

  • Középiskolai végzettség;
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás;
  • Erőmérők ismerete;
  • Koordináta mérőgép programozás ismerete;
  • Mérőeszköz ismeretek;
  • Műszaki rajzolvasási ismeret;
  • Legalább 1 éves mérőszobai/laboros tapasztalat.

Előny:

  • Modus mérőprogram ismerete;
  • MSA, R&R, PPAP ismeretek;
  • Jártasság a kalibrálásban;
  • Optikai mérőgép programozás ismerete.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol