www.cvonline.hu

Méréstechnikus - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1790)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2017.05.20.
Hirdetés azonosító: 1095405

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Több éves minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű német és / vagy angol nyelvismeret
  • Minőségbiztosítási, statisztikai, valamint szúrópróba vételi ismeretek
  • Mérőeszközök kezelésének ismerete
  • Számítógépes ismeretek és CAQ/számítógépes minőségbiztosítási ismeretek
  • Méréstechnikai szoftver kezelési és programozási ismeretek

Feladatok:

  • Ellenőrzési és mérési terv alapján szerszámcsere vagy hosszabb gyártásleállást követően az első gyártott termék vizsgálata
  • Mérőeszköz programozása
  • Gyártási minta mérése
  • Vevői reklamációk hibaok-elemzésében való részvétel
  • Teljes minőségügyi dokumentáció készítése vonatkozó előírások alapján
  • Beszámolás a mért értékekről
  • Szériahibák felmerülése esetén, a minél gyorsabb hibamegszüntetés érdekében a felelősök azonnali értesítése
  • Folyamatoptimalizálás megvalósítása érdekében analízisek végzése és dokumentálása
  • A mintaelemek, beépítő sablonok, széria elemek, beszállított alkatrészek dimenzionális mérése CAD rajzoló program adatai alapján
  • Sorozatmérések végzése pld. a gépképesség-vizsgálat keretein belül
  • Adatok értékelése Q-DAS program segítségével, statisztikai értékelés
  • Részvétel a belső/külső kalibrálásban, MSA készítésekben

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-1790-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő