Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 méréstechnikus

 (HF 9-6690)

 pozícióba.

 Feladat

  • Mérések elvégzése 3D koordináta mérőgépen (Werth és DEA),
  • Mérési jegyzőkönyvek, dokumentációk elkészítése,
  • Mérőeszközök kezelése, felügyelete, kalibrálása,
  • Tisztaságvizsgálatok kivitelezése és dokumentálása,
  • Keresztmetszeti csiszolatkészítés.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség vagy pályakezdő mérnök,
  • Műszaki rajzolvasási képesség,
  • Méréstechnikai tapasztalat előny,
  • Kézi mérőeszközök magabiztos használata,

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér, nyugodt munkakörnyezet
  • KIEMELT jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6690” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése