Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 MÉRÉSTECHNIKUS

 (HF 9-6610)

munkakörbe.

Feladat:

  • Mérések elvégzése 3D koordináta mérőgépen (Werth és DEA),
  • Mérési jegyzőkönyvek, dokumentációk elkészítése,
  • Mérőeszközök kezelése, felügyelete, kalibrálása,
  • Tisztaságvizsgálatok kivitelezése és dokumentálása,
  • Keresztmetszeti csiszolatkészítés.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy pályakezdő mérnök,
  • Műszaki rajzok alapos ismerete,
  • Kézi mérőeszközök magabiztos használata,
  • Önálló, precíz, munkájára igényes személyiség,
  • Igény szakmai ismeretek folyamatos fejlesztésére.

Előny:

  • Méréstechnikai vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • 3D koordináta mérőgépek ismerete (PC-DMIS vagy WinWerth szoftver),
  • Kalibrálási módszerek ismerete,
  • Tisztaságvizsgálati ismeretek,
  • CAD szoftverek ismerete,
  • CNC esztergálási és sajtolási ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gödöllő,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6610”- es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése