www.cvonline.hu

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

MÉRÉSTECHNIKUS (HF 10-6847)

munkatársat.

Feladatok:

  • Szerszámüzemben készült alkatrészek végellenőrzése,
  • Beszállító által készített alkatrészek átvétele, szúró-próba szerű ellenőrzéssel,
  • Kiszállításra kerülő darabok mérésének dokumentálása,
  • Szükség szerint új szerszám termékének ellenőrzése, mérési jegyzőkönyv készítése,
  • CT Pontfelhő kiértékelés, jegyzőkönyv készítés.

Elvárások:

  • Műszaki szakközépiskola,
  • Minőségellenőri képesítés előny,
  • Minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat (autóipari tapasztalat előny),
  • 2 műszakos munkarend vállalása (délelőtt/délután).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Bejárási vagy albérleti támogatás,
  • Melegétkezési támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanulási és sportolási tevékenység,
  • Fejlődési lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komárom – Esztergom megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6847"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése