www.cvonline.hu

Méréstechnikus (E01mt)

  • A hirdetés 391 napja lejárt

Méréstechnikus

E01mt

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Méréstechnikus kollégát Budapest vonzáskörzetébe.

Feladatok:

  • Idegenáru ellenőrzési feladatok elvégzése, az ehhez kapcsolódó bizonylatok kitöltése, adatszolgáltatás;
  • Mérőberendezések kezelése, rendeltetésszerű használata, karbantartása;
  • Napi mérések elvégzése;
  • Ellenőrzési specifikációk, ellenőrzési munkautasítások, mérési utasítások alkalmazása, betartása.

Tapasztalat:

  • Középfokú végzettség;
  • Műszaki rajz olvasási gyakorlat;
  • Méréstechnikai ismeretek, mérőberendezések ismerete(pl. 3D, érdességmérő, keménységmérő, profilmérő, stb.);
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete;
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismeret;

Előny:

  • Hasonló munkakörben (fémmegmunkálás, összeszerelés) szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Acélok anyagismerete, metallográfiai ismeret, SAP ismeret előnyt jelent.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő