www.cvonline.hu

MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 719116

Link megjelenítéseimages/editor/1344001605.jpg" border="0" width="200" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Mérési módszerek, folyamatok kidolgozása
  • Mérési képesség vizsgálat (MSA)
  • 3D koordináta mérőgép programozás
  • Kontúrmérőgép programozás
  • Alkatrészek mérhetőségének elbírálása
  • Idomszerek specifikálása

ELVÁRÁSOK

  • Főiskolai/egyetemi szintű műszaki végzettség
  • Angol stabil nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Min. 3 éves releváns tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése