www.cvonline.hu

Méréstechnikai mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 700437

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyártópartnerünk fejlesztőközpontjába keresünk Méréstechnikai mérnök munkatársat!

Feladatok:

- Új termékek számára új mérési eljárások fejlesztése, illetve meglévő méréstechnikák fejlesztése
- Mérési eredményeket kiértékelő eljárások fejlesztése, programozása
- Szenzorok méréstechnikájának fejlesztése
- Fejlesztett eljárások, elektronikák beüzemelése és bevezetése
- Komplex elektronikus szabályozókörök tervezése és fejlesztése
- Laboreszközök kalibrációja

Elvárások:

- Villamosmérnök vagy fizikus végzettség
- Magas szintű programozási ismeretek- legalább egy nyelvből
- FPGA ismeret, tapasztalat
- Kommunikációs szintű németnyelv-tudás
- Méréstechnikai ismeretek
- Kezdeményezőkészség
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Külföldi tréning lehetőség
- Nemzetközi karrierlehetőség,innovatív környezet
- Széleskörű Cafeteria juttatás
- Nyelvtanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a