www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1050626
lejárt

Karrier az Audinál

Méréstechnikai mérnök - Minőségbiztosítás, Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Minőségbiztosítás/Meisterbock/Geometriai Járműanalízis

Munkatársaink már 8-9 hónappal a szériagyártást megelőző időszakban megkezdik munkájukat, ahol a Meisterbock egyeztetések során a jármű külső és belső alkatrészei átesnek az utolsó méreti finomhangoláson, azzal a céllal hogy a szériagyártás kezdetére a jármű megfeleljen az Audi márka és legfőképp a vevők magas elvárásainak. Részlegünk az ezt követő időszakban is részt vesz a minőség megtartásában, ugyanis a Geometriai Járműanalízis csapata a készautók méréstechnikai analízisével foglalkozik.

Nálunk megismerheted a legújabb technológiákat és részt vehetsz az Audi kimagasló minőségének létrehozásában. Ha szeretnél ebben csapatban dolgozni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • Járműalkatrészek méretbeli eltérésének megítélése
  • Alkatrészcsoportok méréstechnikai analízise
  • Megbeszélések szervezése és vezetése
  • Eredményes/aktív kapcsolattartás a szakterületekkel
  • Rövid és hosszútávú intézkedések kidolgozása a hatékonyság növeléséhez

Elvárások

  • Autógépész-/gépészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Járműfelépítés ismerete
  • Optikai és KMG mérőgép ismerete
  • Minőségügyi és analízis ismeretek
  • Kimagasló problémamegoldó és kommunikációs készségek
  • Nagyfokú önállóság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9456

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Takács Eszter
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9468