www.cvonline.hu

Méréstechnikai mérnök (Heves megye)

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

Partnercégünk minőségbiztosítási osztályára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 1 év tapasztalat mechanikai mérőberendezések használatában
  • Optikai és 3D koordináta mérőgépek használatával szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás
  • Magas terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodásmód
Feladatok:

  • Mechanikai mérőeszközökkel, illetve optikai és 3D koordináta mérőgépekkel történő mérés
  • Mérési programok kidolgozása és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a fejlesztési osztályokkal és más partnerekkel

Amit partnerünk kínál:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése/kellyservices.hu