Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 MÉRÉSTECHNIKAI CSOPORTVEZETŐ

 (HF 9-6719)

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Mérőlaborok munkájának koordinálása,
  • 3-4 fő méréstechnikus szakmai vezetése,
  • Kalibráló, hitelesítő alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Mérőprogramok készítése.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat előny,
  • Biztos műszaki rajzolvasási képesség,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér, nyugodt munkakörülmények,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6719”- as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése