www.cvonline.hu

Méréstámogató mérnök (IT)

  • A hirdetés 950 napja lejárt

Távközlési méréstechnikai cég munkatársat keres informatikai mérőrendszer üzemeltetésére
és támogatására

Méréstámogató mérnök

pozícióba.

A méréstámogató mérnök munkakörben felmerülő feladatok

  •   Mérések végzése
  •   Mérési eredmények kiértékelése, beszámolók készítése
  •   A mérőrendszer és az eljárások fejlesztésében való részvétel

A jelölttel szemben támasztott követelmények

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
  • A mai távközlési technológiák átfogó ismerete
  • Távközlési vagy informatikai hálózatok mérése terén szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  •   Középfokú angol „C” (komplex B2) típusú nyelvvizsga

Előnyt jelent:

  •   Informatikai hálózatokhoz kapcsolódó protokollok, informatikai hálózati eszközök magas szintű ismerete
  •   Programozási ismeretek bármely ismert vizuális nyelven

Amit kínálunk:

A  sikeres  pályázó  részére  szakmai  fejlődési,  továbbképzési  lehetőséget  és  vonzó
juttatáscsomagot kínálunk.

A munkavégzés helye Budapest.

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol