Mérési szakértő / Mérőszobai technikus - Székesfehérvár (Ref.szám: NB-744)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.07.18.
Hirdetés azonosító: 812954

Főbb feladatok:

  • Komplex mérési folyamatok szakmai támogatása
  • Elektronikai termékek hibaanalízise
  • Mérési terv készítése (dimenzionális mérések, keresztmetszeti csiszolatkészítése) a napi folyamatos működéshez
  • Határidők betartása és betartatása
  • Gépek, vizsgáló berendezések mérésének és kalibrációjának irányítása
  • Bejövő áru ellenőrzés, hibaelemzés, termékvizsgálat, folyamatellenőrzés
  • Változtatások végrehajtása, 0km és garancia-analízis
  • Szerszámkarbantartás
  • Külső, speciális mérések koordinálása

Elvárások:

  • Technikus végzettség (preferált a mechatronikai vagy az elektronikai szakirányú végzettség)
  • Angol nyelvtudás előny
  • Hasonló területen (méréstechnika), ideális esetben elektronikai gyártó, összeszerelő üzemben szerzett mérőszobás tapasztalat
  • 3D-s mérési ismeretek
  • IPC ismeret
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kiváló tárgyalókészség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-744-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánáll a 20-911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő