www.cvonline.hu

Mérési központi referens

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 939591
lejárt

Az energiaszolgáltatásban meghatározó szerepet betöltő partnerünk számára munkatársat keresünk Baranya megyébe

pozícióba!

A munkakörrel járó főbb feladatok

  • A mérési  központ adatgyűjtő rendszerének használata (oktatást követően)
  • Távleolvasott mérési adatok értékelése, elemzése, validálása
  • Rendszeradatok kezelése, rögzítése
  • Hibás mérések jelzése a mérési szervezet felé, a hibajegyek kezelése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szerelést végző kollégákkal
  • Új bekapcsolások kezelése (új mérők felvétele a rendszerbe, kommunikációs csatorna tesztelése, beállítása)
  • Rendszerhasználati díj számlázásához adatszolgáltatás
  • Számlareklamációkhoz kapcsolódó adatszolgáltatás a társszervezetek felé
  • A szervezet web portálján az ügyfélkapcsolatok kezelése

A pályázóval szemben támasztott követelmények

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki (villamos) alapismeretek, affinitás
  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Excel, Word, Outlook felhasználószintű ismeret
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban,
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Nyitottság helyzetekre, emberekre (képes egy 10 fős kis-közösségben dolgozni)
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság, hitelesség

Előnyt jelent

  • pécsi lakhely
  • Méréstechnikai ismeretek
  • SAP ismeret

Munkába lépés várható ideje

  • 2015. május vége

Szerződés jellege

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu