www.cvonline.hu

Merchant integration manager

  • A hirdetés 804 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Csaknem 30 fős csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során.

Feladatok

  • Kereskedelmi integrációs projektek levezénylése,
  • kereskedelem technikai utókövetése,
  • kereskedelmi integrációval kapcsolatos funkcióspecifikációk írása,
  • technikai analízis készítése az integrációra való felkészülés gyanánt,
  • funkcióspecifikációkban megfogalmazott szállítások biztosítása,
  • kereskedelmi integráció csapat vezetése és a szállítási folyamat utókövetése,
  • együttműködés minőségbiztosítókkal az adategyezőség érdekében,
  • csapatszervezés és belső eszközök javítása,
  • meglévő integrációk fenntartása.

Elvárások

  • HTML, CSS és JavaScript rendszerek ismerete,
  • felhasználói szintű internetkezelése,
  • SQL lekérdezésben szerzett professzionalitás,
  • jó kommunikációs készség,
  • folyékony angol nyelvtudás,
  • verziókövető rendszerek (Git, Subversion stb.) használatában szerzett tapasztalat.

Előny

  • Eclipse IDE tapasztalat,
  • projekmenedzsment és/vagy ügyfélmenedzsment tapasztalat,

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol