www.cvonline.hu

Merchandiser Vezető - Patikalátogatói tapasztalattal

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.05.

Pozíció leírása / Job description

Legalább 3-4 éves tapasztalatod van patikalátogatásban, patikavezetők kezelésében?
Vagy dolgoztál már merchandiser munkakörben?
Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő multinacionális cégnél, amely megőrizte családias, pozitív hangulatát?
Van már minimális tapasztalatot emberek irányításában vagy úgy érzed, hogy vezetői szerepre születtél?

Ha igen, akkor jelentkezz Értékesítési Vezetőnek és csatlakozz dinamikusan fejlődő, neves gyógyszeripar területén tevékenykedő partnerünkhöz!

Feladatok:

- Patikalátogatók/Merchandiserek vezetése, irányítása
- Páros látogatások lefolytatása
- Patikusokkal, patikavezetőkkel való kapcsolattartás, ügyfelek oktatása
- Értékesítési stratégia kialakítása
- Riportálás a management felé

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy egészségügyi)
- Középfokú angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
- Minimum 3-4 éves tapasztalat patikalátogatásban, patikavezetők kezelésében
- Minimális vezetői tapasztalat patikalátogatók vezetésében vagy vezetői potenciál, rátermettség
- Jó értékesítői véna
- Ügyfélközpontúság
- Jó kapcsolatteremtő készség
- „B” típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

- Folyamatosan fejlődő és stabil cég
- Professzionális csapat
- Pozitív, családi hangulat
- Multinacionális háttér, de a túlzott adminisztráció mellőzésével
- Fejlődési lehetőségek
- Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -