www.cvonline.hu

Merchandiser - Budapest

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 974613

Vezető nemzetközi üdítőital gyártó és forgalmazó partnercégünk számára az alábbi pozícióba munkatársakat keresünk:
Feladatok:
  • Hipermarket láncokban adott termékek polcszervizelése, feltöltése és karbantartása
  • Megfelelő polckép kialakítása és fénykép készítése
  • Képviselőkkel kapcsolattartás
  • Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Internetes elérhetőség

Juttatások:
  • Részmunkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Óradíj alapú bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkanapok: hétfőtől szombatig
  • Munkaidő: 4-6-8 óra

Előnyök:
  • Polcszervizesként szerzett 1-2 éves tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Kőszeg