www.cvonline.hu

Merchandise Planning Specialist (Gardening)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.01.30.
Hirdetés azonosító: 1010144

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Merchandise Planning Specialist (Gardening)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: Merchandise Planning Specialist plays a key role in our stock management at Central European level. We could offer you a good opportunity to get international experience about Tesco and other companies' operation, which could be a good base of your future career.

- Defining and managing weekly stock demand and allocation in stores in order to reach KPIs
- Set up and support DC stock volume plan
- Goods In and Out plan management in line with DC processes
- Regular review of planograms to have effective stock level in stores
- Keep daily contact with Suppliers, managing Supplier issues
- Running regular reports and analyzis
- Ensure promotional availability
- Tracking supplier orders, Far East stock intakes
- Takes part in new season planning and ensures excelent availability for new season launch
Munkakör betöltésének feltételei: - College/ University degree (preferably in Economics)
- Strong numerical skills
- Intermediate english
- Strong written and verbal communication
- Problem solving
- Great teamworking skills

- High level Word, Excel
- MS Outlook
Szükséges végzettség: Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Magyar ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: 1-2 years experience on stock - supplier management