Ez az állas inaktív

Mercedes busz és teherautó szerelő állás Norvégiában,akár azonnali kezdéssel!

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 996799

inaktív

Country:

Norway (+47)

Description of position:

Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk norvégiai (Bergen) márkaszervizbe.

Duties:

Angolul középfokon beszélő és Mercedes autóbusz és teherautó szerelő tapasztalattal rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk norvégiai, Hordalnadban található Mercedes márkaszervizbe.

Requirements, skills:

ELVÁRÁSOK:

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat Mercedes márkaszervizben

• Szakképzettség

• Társalgásszintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Hordalnad, Norvégia.

Kérjük, hogy küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát az  email címre.

Known languages:

Társalgásszintű angol nyelvtudás

Short company info:

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

KIEMELKEDŐ FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

• 20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

•37,5 órás munkahét (hétfő-péntek)

• Norvég bérezés és juttatások

• Teljeskörű támogatás a munkahelyhez közeli szállással kapcsolatban

• Munkavállalási engedély

• Tartózkodási engedély

• Adóügyi regisztráció

• Biztosítás

• Fizetett szabadság

• Munkaruha és cipő, szerszámok

• Állami családi pótlék

• Asszisztencia az első 2 évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás)

• Ösztönző juttatási rendszer : hűségbónusz

• Elismert márkaszervízekben a legmodernebb munkakörnyezet

• Norvég nyelvtanfolyam: opcionális

• Kapcsolattartás és támogatás a szerződés teljes ideje alatt

Megbízónk piacvezető norvégiai cég, mely az autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt.

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.