www.cvonline.hu

MERCEDES-BENZ SZEMÉLYGÉPKOCSI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 216 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.
Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 500 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

Budapest XI. kerületi autószalonunkba gyakorlott, motivált munkatársat keresünk

munkakörbe

Feladatkör:

  • új Mercedes-Benz személyautók értékesítése
  • meglevő ügyfelekkel való kapcsolatápolás
  • további piaci potenciál felkutatása, aktív ügyfél-akvizíció
  • ügyféltárgyalások rögzítése, naprakész ügyféladat-nyilvántartás, kategorizálás
  • marketing rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • gépjármű- értékesítése terén szerzett többéves magyarországi/budapesti tapasztalat (prémium márka előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • angol és/vagy német nyelv minimum társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)!
  • erkölcsi bizonyítvány
  • motivált, pozitív beállítottság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • maximális ügyfélközpontúság
  • ambiciózus, eredményközpontú, szorgalmas, precíz munkavégzés
  • kulturált megjelenés és fellépés
  • szakma iránti elhivatottság
  • szakmai referencia
  • lehetőség szerint saját ügyfélkör

Előny:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga
  • Független biztosításközvetítői vizsga

Amit nyújtunk:

  • kiemelt kereseti lehetőség
  • Vállalati gépjármű használat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres szakmai képzések
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Magyar és német/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő