www.cvonline.hu

Mercedes-Benz személygépkocsi értékesítő

  • A hirdetés 584 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Jeep, KIA, Fiat, Lancia, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk 6 regionális képviseletével közel 500 munkatársat foglalkoztat és ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Székesfehérvári  telephelyünkre gyakorlott munkatársat keresünk

munkakörbe

Feladatkör:

  • új Mercedes-Benz személyautók értékesítése
  • meglevő ügyfelekkel való kapcsolatápolás
  • további piaci potenciál felkutatása, aktív ügyfél-akvizíció
  • ügyféltárgyalások rögzítése, naprakész ügyféladat-nyilvántartás
  • marketing rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • prémium gépjárműmárka (előnyösen Mercedes-Benz) értékesítése terén szerzett többéves tapasztalat
  • saját ügyfélkör
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • angol és/vagy német nyelv minimum társalgási szintű ismerete
  • motivált, pozitív beállítottság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • ambiciózus, eredményközpontú munkavégzés
  • kultúrált megjelenés és fellépés
  • szakma iránti elhivatottság

Előny:

  • pénzügyi szolgáltatás közvetítő, valamint biztosításközvetítő hatósági vizsga

Amit nyújtunk:

  • Átlag feletti alapfizetés és kiemelt kereseti lehetőség
  • Vállalati gépjármű használat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres szakmai képzések
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel az alábbi e-mailen.

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol