www.cvonline.hu

MEO ellenőr

  • A hirdetés 769 napja lejárt

 Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Nógrád megyei partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

MEO ellenőr

Feladatok:

  • Napi rutin mérések - első darab és folymat control mérések elvégzése, teszterek beállítása

  • Hiba analizis és javaslatok

  • 0 seria és egyéb mérések elvégzése

  • Termelési operátorok oktatása

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási - statisztikai gyakorlat

  • Villamos- gyártási területen szerzett tapasztalat

  • Közepes számítógépes gyakorlat (Excel, stb)

  • Angol nyelvismeret előny

  • Min. középfokú , műszaki végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafeteria

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítésee-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon.

Helyek Bercel
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol