www.cvonline.hu

Mentor

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Partnerünk programozás területen tart képzéseket Európa számos pontján, így Magyarországon is. Fontos számukra, hogy a tanulóiknak friss, releváns és kézzelfogható tudást adjanak. Nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy a képzéseken résztvevőknek megfelelő elméleti és gyakorlati tudást adjanak, sőt mentorok is segítik a fiatalok munkáját. A képzések gyakorlat orientáltak, ami során fejlődik a problémamegoldó képességük és megtanulnak csapatban dolgozni. Ez a startup cég a következő pozícióba keres munkatársat: Mentor

Feladatok

  • Motiválni és inspirálni a kezdő programozókat
  • Visszajelzéseket és tapasztalatokat adni a képzésen résztvevőknek
  • Példát mutatni emberileg és szakmailag
  • Napi szinten angolul beszélni (nem csak írásban, hanem szóban is)
  • Hasznos szakmai tanácsokat adni, amit a gyakorlatban fel tudnak majd használni

Elvárások

  • Pozitív attitűd, ami mellé kommunikatív személyiség párosul
  • Széleskörű tapasztalat programozásban, ami hiteles is
  • Türelem és kitartás ahhoz, hogy segítsen másoknak tanulni
  • Hinni a gyakorlatorientált, illetve a projekt alapú tanulásban
  • Angol nyelv folyékony használata
  • Minimum 3 év tapasztalat programozás területen

Amit megbízónk kínál

  • Innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős szerződés
  • Komfortos iroda
  • MultiSport kártya
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elvárt nyelvtudás Angol