www.cvonline.hu

MENTOR TELEFONOS TERÜLETRE

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

XIV. kerületi call centerbe cseh nyelvű telefonos területre keressük új munkatársunkat hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása, termékértékesítés
  • Kimenő hívások indításával és kezelésével kapcsolatos segítségnyújtás
  • Hanghallgatás és feedback az operátorok felé,
  • Adminisztrációban való együttműködés és ellenőrzés,
  • A csapat (kezdetben 4-5 fő, később 10-15 fő) motiválása, mentorálása,
  • kampánymenedzser munkájának támogatása,
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű cseh nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Jó kommunikációs készség, együttműködő, terhelhető személyiség

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amit kínálunk:

  • fix alapbér/óra +mentori jutalék
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • teljes idős foglalkoztatás (beosztás alapján hétfőtől péntekig  8-20h között)

Magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezéE-mail cím megjelenítése  e-mail címen keresztül lehet.

A tárgymezőbe kérjük beírni: „cseh mentor” (e nélkül érvénytelen a pályázata)