www.cvonline.hu
Menedzsment Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.04.25.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 920518
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Pilisvörösvári nagykereskedelmi ügyfelünk megbízásából keresünk Menedzsment Asszisztens pozícióba egy új munkatársat.

Feladatok:
- A menedzsment, 9 igazgató teljes körű támogatása
- Menedzsment megbeszéléseken való részvétel, jegyzőkönyv készítése (magyar és angol nyelven)
- A vezetők naptárjának vezetése, nyomon követése, menedzselése, összehangolása
- Találkozóik szervezése
- Utazásszervezés, repülőjegy-, szállás foglalás üzleti utak esetén az ő számukra
- Döntéseik előkészítése, támogatása
- Adminisztráció

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség
- 3-5 év releváns tapasztalat (irodai adminisztráció, asszisztencia területén)
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
- Német nyelv ismerete előnyt jelent
- 10 ujjas gépírás tudás
- Érett, megbízható, diplomatikus személyiség
- Strukturált, precíz, dinamikus munkavégzés