www.cvonline.hu

Menedzsment asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 842426
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Menedzsment asszisztens keresünk munkatársat Partnerünk, a Vodafone Shared Service Budapest megbízásából. Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a az átfogó ellenőrzések sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.
Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Excel fájlok készítése
  • Beérkező e-mailek feldolgozása
  • Riportok készítése
  • A beszerzéssel foglalkozó csapat munkájának támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Gazdasági ismeretek / folyamatban lévő felső fokú tanulmányok
  • MS Excel középfokú ismerete
  • Aktív közép  fokú  angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Monotonitás tűrés, precizitás

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 30 órában  a munkát 2015. janár 30-ig tudni kell vállalni

Előnyt jelent:

SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 720 Ft / óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!