www.cvonline.hu

Menedzsment asszisztens

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1081235
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy gödöllői multinacionális vállalat részére keresünk menedzsment asszisztens pozícióba munkavállalót!

Feladatok:

  • Mindennapi adminisztratív támogatás nyújtása a vezetőség részére
  • Szoros együttműködés, és bekapcsolódás a menedzserek napi rutin feladataiba
  • Üzleti folyamatok, projektek kivitelezésének támogatása
  • Kapcsolattartás hotelekkel, taxi szolgáltatókkal
  • Részvétel az értekezleteken, jegyzőkönyvezés, emlékeztetők készítése és utánkövetés
  • Menedzsment kalendárjának vezetése
  • Értekezletek, céges utak, tréningek, speciális események, rendezvények megszervezése
  • Kalkulációk készítése, és tervezés, döntés-előkészítés
  • Jelenlét rögzítése, szerződések, ajánlatok előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3 éves releváns asszisztensi tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős kommunikációs és szervezőkészség
  • Proaktivitás
  • Stressztűrő és több feladat egyidejű ellátására való képesség
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Jelentkezését fényképes angol nyelvű önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése