www.cvonline.hu

Menedzserasszisztens

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.
Hirdetés azonosító: 963736

Ügyfelünk egy nemzetközi autóipari vállalat Kecskeméten, menedzserasszisztens pozícióba keres munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Telefonhívások fogadása, időpontok egyeztetése
- Tárgyalások, megbeszélések és konferenciák szervezése, jegyzőkönyv készítése
- Szolgálati utak előkészítése, megszervezése, elszámolások készítése
- Kapcsolattartás külső és belső osztályokkal, cégekkel
- A levelezés önálló intézése, prezentációk összeállítása

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség, legalább 3 év titkársági tapasztalat
- Folyékony német nyelvtudás és ideális esetben középszintű angol nyelvtudás
- Kitűnő szervező készség, jó kommunikációs készség, terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság
- Határozott és ügyfélközpontú fellépés
- A MS Office programok kiváló ismerete

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a