www.cvonline.hu

Menedzserasszisztens

  • A hirdetés 6 napja lejárt

 Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt termelő cége

Menedzserasszisztens munkatársat

keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Általános titkársági feladatok ellátása;
  • Prezentációk készítése a vezető elvárásainak megfelelően
  • A beérkező posta naprakész iktatása, szortírozása;
  • Számlához tartozó jóváhagyók rögzítése
  • Az ügyvezető adminisztratív feladatainak elvégzése;
  • Ügyvezető programjának szervezése
  • A külső érdeklődők felvilágosítása, illetve eligazítása.
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes (Word, Excel, Powerpoint) ismeretek
  • Középfokú angol/német nyelvtudás
  • Pontosság/pecizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Ügyfélcentrikusság
  • Csapatmunkában való szerves részvétel

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Felsőfokú nyelvismeret és idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Tanulási/ továbbfejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér

Munkavégzés helye: H-2338 Áporka, Szabadság telep

Jelentkezni a lenti e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével lehet.

Helyek Áporka
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irattáros, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német