www.cvonline.hu

MENEDZSERASSZISZTENS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1037531

A térhatároló és biztonsági rendszerek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő vállalathoz keresünk kiemelt fontosságú munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ügyvezető igazgató mindennapi vezetői, kereskedelmi és pénzügyi feladatainak szakszerű támogatása
  • Külföldi partnervállalatokkal való kapcsolattartás és együttműködés
  • A vállalati stratégiai információk összegyűjtése, írásbeli és szóbeli prezentálása a vezetők felé, kimutatások készítése
  • Üzleti levelezések, szerződések adminisztratív kezelése
  • Értékesítők pontos jutalékelszámolása
  • Szervezési feladatok gördülékeny ellátása, tárgyalások, rendezvények koordinálása
  • Irodatechnikai berendezésekkel, irodaszerekkel, reprezentációs eszközökkel való gazdálkodás
  • Precíz időmenedzsment biztosítása, határidők nyilvántartása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági jellegű végzettség
  • Asszisztensi és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Önálló analizáló és lényeglátó készség
  • Intenzív terhelhetőség és stressztűrő képesség
  • Magas szintű MS Office, Excel és Word ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelt alapjövedelem és teljesítményhez kapcsolt prémium
  • Változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Széles körű cafeteria

A munkavégzés helye

Budapest keleti oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MENEDZSERASSZISZTENS, Budapest keleti oldala