www.cvonline.hu

MENEDZSERASSZISZTENS (Műszaki és Vállalati Kapcsolatok)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 758889

Link megjelenítéseimages/editor/1330800545.jpg" border="0" width="300" />

Fejér megyei élelmiszeripari multinacionális vállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Menedzserasszisztensi, postázási és számla igazoltatási feladatok ellátása a vállalat Műszaki és Vállalati kapcsolatok Igazgatóságán
  • Jelentések, jegyzőkönyvek, adatelemzések és riportok készítése
  • Munkaidő-nyilvántartás vezetése, szabadságterv elkészítése, aktualizálása és nyomon követése
  • Beszerzési megrendelések indítása, nyomon követése
  • Utazás- és rendezvényszervezés
  • Az Integrált Irányítási Rendszer érintett szabályozó dokumentumainak folyamatos aktualizálása, módosítása, a változások oktatása
  • Részvétel a belső auditokon, audit jegyzőkönyvek elkészítése
  • Angol nyelvű anyagok fordítása
  • Szükség esetén az ügyvezetői és termelési menedzser asszisztens helyettesítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés, rendszerszemlélet, jó kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos, erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office használat)
  • A vállalat telephelyéhez közeli (30-40 km) lakhely vagy költözési hajlandóság

ELŐNYT JELENT

  • Multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgóbér, cafeteria, munkába járás biztosítása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MENEDZSERASSZISZTENS (Műszaki és Vállalati Kapcsolatok), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése