www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 996818
lejárt

 A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal filmforgalmazással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat Menedszer asszisztens pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Marketing és forgalmazási igazgatók munkájának támogatása,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Találkozok, időpontok egyeztetése,
  • Koordinációs munkát végzése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Irodai munkatapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Precíz, megbízható munkatárs,
  • Önálló munkavégzésre alkalmas,

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség (marketing és médiaismeret)
  • 2-3 éves irodai munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Filmek iránti affinitás

Amit kínálunk:

  •     hosszú távú munkalehetőség;
  •     szakmai fejlődés;
  •     önálló munkavégzés;
  •     versenyképes bérezés;
  •     színvonalas irodai környezet

Jelentkezése

Jelentkezését a Humán Centrum Kft. oldalán történő regisztrációt követően várjuk. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére.