www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • A hirdetés 753 napja lejárt

Ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó cégcsoport keres adminisztratív és üzemeltetési feladatok ellátására igényes, precíz

Menedzser asszisztenst

Feladatok

  • Irodaházak üzemeltetésével kapcsolatos általános irodai feladatok, adminisztráció;
  • Új bérlők szerzése, bérlőkkel való kapcsolattartás;
  • Karbantartási munkálatok dokumentációjának kezelése, támogatása;
  • Rendszeres jelentések és dokumentációk elkészítése;
  • Projektekhez kapcsolódó számlázás;
  • Alvállalkozói szerződések, ajánlatok előkészítése, ellenőrzése, koordinálása, nyilvántartása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek (levelezés, táblázatkezelés, prezentációkészítés);
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Terhelhetőség, határozott, magabiztos fellépés

Előny

  • angol vagy német nyelvtudás
  • gépírás
  • könyvelői, műszaki, jogi gyakorlat
  • főiskolai végzettség
  • műszaki ismeretek

Amit kínálunk

Biztos céges háttér, önálló és változatos munkakör és versenyképes jövedelem. Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzzal jelentkezzen az alábbi mail címen.

Munkavégzés helye

Budapest XI, XXI.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő